358254-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Utrustning för biblioteksautomation
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sorteringsanläggning för bibliotek med tillhörande tjänster
Referensnummer: KN-2018-257
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30238000 Utrustning för biblioteksautomation
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans och installation av sorteringsanläggningar och återlämningsautomater anpassade för RFID.