358255-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Kökstillbehör och mindre hushållsmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKökstillbehör och mindre hushållsmaskiner
BeskrivningUpphandling av kökstillbehör så som porslin, bestick, redskap, skålar och kantiner. Samt upphandling av mindre hushållsmaskiner ex kaffebryggare och vattenkokare, mixer mm.
Intern identifierare20/193
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)