Huvudsaklig CPV-kod 34130000 Motorfordon för godstransport
II.1.4.
Kort beskrivning
Säffle kommun avser upphandla en Lastbil med pivåkoppling som kommer att användas inom utbildningssyfte av Herrgårdsgymnasiet Transport program i Säffle.