358318-2018 - ÄndringSverige-Varberg: Mejeriprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mejeri till tillagningskök och större mottagningskök
Referensnummer: KS 2018/0144
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15500000 Mejeriprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlande myndigheter
Följande offentliga myndighet/er deltar i denna upphandling:
Varbergs kommun org.nr.: 212000 - 1249
Beskrivning av uppdraget
Upphandlingens värde
Upphandlingens värde fördelat på 4 år uppskattas till ca 20 000 000 SEK.
Upplysningen om uppskattat värde lämnas som information och innebär ingen förpliktelse för Köparen.
Helt anbud
Anbud ska omfatta hela förfrågan. Delat anbud accepteras ej.