358320-2024 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Pipetteringsrobot
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPipetteringsrobot
BeskrivningDenna upphandling avser Umeå Universitets behov av en (1) pipetteringsrobot med tillhörande optioner och tjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94080:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning