See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grön besiktningsman
Beskrivning: Konsulttjänster för olika typer av besiktningar av vegetationsplanteringsytor och skötselytor inom parkförvaltning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Grön besiktningsman - Falun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107853:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grön besiktningsman - Avesta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107853:Lot:2