See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dokumentförstörare
Beskrivning: Åklagarmyndigheten genomför upphandling av dokumentförstörare av säkerhetsklass P-7 enligt DIN 66399
Intern identifierare: ÅM2025-268
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30191400 Dokumentförstörare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000