358539-2024 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård - skola och förskola 2023
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård - skola och förskola 2023
BeskrivningUpphandlingen avser lokalvård för Lidingö stads grundskolor och förskolor, samt idrottsanläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLokalvård - skola och förskola 2023 Delområde E
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91171:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919300 Städning av skolor
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLokalvård - skola och förskola 2023 Delområde F
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91171:Lot:2