See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering
Beskrivning: Migrationsverket efterfrågar catering i syd.
Intern identifierare: 3.2.1-2023-19456
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Catering till Migrationsverkets boenden och förvar i region syd.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mervärdeskriterium