358605-2018 - ResultatSverige-Nynäshamn: Massagetjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Massage
Referensnummer: SUN 2018/066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98333000 Massagetjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av massagetjänster till anställda inom Nynäshamns kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen