358651-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotelltjänster – Hotell
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hotell
Beskrivning: Sundsvalls kommun (som inköpscentral) upphandlar ramavtal för hotellövernattningar. Se bilaga Deltagande parter för närmare beskrivning av deltagare i upphandlingen.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Hotellövernattningar
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Boden
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1+1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Borlänge
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Gällivare
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Gävle
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Göteborg centrum
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Hudiksvall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Härnösand
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Jokkmokk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Jönköping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Karlstad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Kiruna
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Kramfors
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Linköping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Luleå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Lycksele
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Malmö centralt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Norrköping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Pajala
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Piteå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Skellefteå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Sollefteå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Stockholm Arlanda
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Stockholm Bromma
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Stockholm Centralt
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Stockholm Kista
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Stockholm Solna
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Sundsvall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Umeå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Uppsala
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Visby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Västerås
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Ånge
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Åre
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Älvsbyn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: Örebro
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: Örnsköldsvik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: Östersund
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104994:Lot:37