See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal produktion av webbutbildning
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för produktion av webbutbildning. Leverantören ska tillhandahålla samtliga tjänster som krävs för att MSB ska kunna erbjuda kvalitativa och moderna webbutbildningar.
Föregående meddelande: 011510-2023
Intern identifierare: 23/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000