358711-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Utvärderingskonsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult för Utredings- och granskningsstöd
Referensnummer: T2018-00579
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med denna upphandling är att träffa ramavtal för att säkerställa tillgång av professionell kompetens för att avropa externt konsultstöd som på ett oberoende sätt kan bistå som utrednings- och granskningsstöd åt Trafikkontoret.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen