2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bilvård - service och reparation
Beskrivning: Bilvård - service och reparation
Intern identifierare: 202633
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Service och reparation
Beskrivning: Service och reparation
Intern identifierare: 1893653-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1909057-1