358716-2021 - ResultatSverige-Malmö: Målning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måleriarbeten
Referensnummer: 2021MKB-960
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45442100 Målning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av måleriarbeten till MKB Fastighets AB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45261221 Målning av tak, 45442110 Målning av byggnader, 45442180 Ommålning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen