Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Uppskattad löptid
Startdatum: 31/12/2024