358720-2022 - PlaneringSverige-Kristianstad: Medicinska specialisttjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Behandling av åderbråck
Referensnummer: 2022-POL000267
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121200 Medicinska specialisttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är endast en RFI inför kommande upphandling av behandling av åderbråck.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför kommande upphandling av behandling av åderbråck