Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låssmedstjänster 2022-2023
Referensnummer: 2020-00191
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal med 2 antal leverantörer, Låssmedstjänster 2022-2023
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 35 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej