358745-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Strategisk kommunikationsbyrå
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategisk kommunikationsbyrå
BeskrivningFolktandvården Skåne har under hösten 2023 genomfört ett omfattande varumärkesarbete för att uppdatera positioner och varumärkesplattform. Därför söker vi nu en varumärkesdriven strategisk kommunikationsbyrå med ett helhetserbjudande för ett långvarigt och nära samarbete. Tjänsten innebär strategisk rådgivning samt konsultstöd från idé till färdig produkt.
Intern identifierare2024-FTV000015
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelStrategisk kommunikationsbyrå - Generell del