See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Foder-växt
Beskrivning: Upphandlingen avser foder-växt till Blekinge Naturbruksgymnasium.
Intern identifierare: 23/81
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
Ytterligare klassificering (cpv): 15610000 Sädesprodukter, 24440000 Diverse gödselmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Upphandlingen avser Foder-växt till Blekinge Naturbruksgymnasium.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Djurfoder (1)
Beskrivning: Enl UHD.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificeringskrav