358777-2026 - Resultat
Sverige – Järnvägsingenjörstjänster – Plattformsförlängningar Södra Bohusbanan - projektering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlattformsförlängningar Södra Bohusbanan - projektering
BeskrivningProjektering Södra Bohusbanan plattformsförlängningar.
Intern identifierareKOM-419827
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePlattformsförlängningar Södra Bohusbanan - projektering