358901-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – IT-konsulttjänster-Lösningsarkitekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-konsulttjänster-Lösningsarkitekt
BeskrivningKungsbacka kommun inbjuder er att lämna anbud avseende lösningsarkitekt till kommunens IT-verksamhet, Digitalt center.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare2023-00180-2
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000