2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial till livsmedel
Beskrivning: Förpackningsmaterial till livsmedel som levereras ut till kommunens brukare inom hemtjänsten. Avtalet omfattar kommunens behov av förpackningsmaterial såsom flerfacksformar, dessertformar och tillbehörsformar till livsmedel.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101416:Lot:1