2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flisningsentreprenad
Beskrivning: Ramavtal avseende flisning av träavfall.
Intern identifierare: 2025-44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000