359020-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Cyklar – Cyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar
BeskrivningMalmö stad, Serviceförvaltningen, genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud för upphandling av avtal avseende Cyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta upphandlingsdokument.
Intern identifierareSN-2025-426
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar