359031-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt – Informationssamordnare till Nya Rya
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformationssamordnare till Nya Rya
BeskrivningGryaab driver ett stort projekt Nya Rya som är en utökning av vår reningsanläggning. Projektet kommer att pågå t o m 2038. I projektet har vi behov av funktionen Informationssamordnare och Informationsstrateg. Denna upphandling avser upphandling av Informationssamordnare till funktion Information.
Intern identifierare26/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713100 Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000