See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fält- och utredningstjänster inom förorenad mark
Beskrivning: Ramavtal konsulttjänster avseende fält- och utredningstjänster inom miljögeoteknikområdet förorenad mark.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104650:Lot:1