Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner och tillbehör
Referensnummer: Ä 2021-5218
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillväxtverket önskar upphandla ett avtal för mobiltelefoner och tillbehör i syfte att förenkla och effektivisera myndighetens inköp av mobiltelefoner och tillbehör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32250000 Mobiltelefoner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen