2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst rejektvatten Sundet
Beskrivning: Kartläggnings- och projekteringarbete för rejektvattenprojekt.
Intern identifierare: ALLM.2026.439
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713100 Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ja, se FFU