2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster för kommunägda bolag och gemensam stiftelseförvaltning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lagstadgad revision för Halmstads Rådhus AB-koncernen, Laholmsbuktens VA AB samt för Halmstads kommuns gemensamma stiftelseförvaltning.
Intern identifierare: KS 2024/00078
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: .MALL Tjänster & Varor Docs
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lagstadgad revision för Halmstads Rådhus AB-koncernen, Laholmsbuktens VA AB samt för Halmstads kommuns gemensamma stiftelseförvaltning avseende verksamhetsåren 2024-2027.
Intern identifierare: KS 2024/00078-65a12ecaec214038dcc4d476
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Revisionstjänster
Intern identifierare: KS 2024/00078-65a12ecaec214038dcc4d479