See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Smärtpumpar
Beskrivning: Region Halland upphandlar smärtpumpar till sjukhusmiljö och hemmiljö. Totalt har regionen behov av ca 70 pumpar och tillhörande förbrukning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117970:Lot:1