359569-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – System för navigation, kartstöd och ärendehantering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystem för navigation, kartstöd och ärendehantering
BeskrivningDenna upphandling avser system för navigation, kartstöd och ärendehantering samt licensavtal under fem (5) år med möjlighet till förlängning i fem (5) år till VO ambulanssjukvård Region Örebro län. Upphandlingen omfattar även option på systemadministratörsutbildning och option på konsulttjänster.
Intern identifierareMT 2022-0003 / 21RS8653
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000