See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: En Lastbil med lastväxlarflak och nedbyggd kran och en Lastbil med schaktflak
Beskrivning: En Lastbil med lastväxlarflak och nedbyggd kran och en Lastbil med schaktflak
Intern identifierare: Tos 1585/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan
Beskrivning: Krav på varan
Intern identifierare: 1744387-684c070ab258288a44c1d08d
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1744388-684c070ab258288a44c1d090
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1744389-684c070ab258288a44c1d091
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kontraktsvillkor
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: 1744390-684c070ab258288a44c1d092
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Leverantörsprövning (1)
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1744391-684c070ab258288a44c1d093