See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Marstrand
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Marstrand.
Intern identifierare: 24-02847
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Marstrand
Intern identifierare: 1500020
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivare
Intern identifierare: 1500022
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: 1672035