2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster inom fordonsadministration
Beskrivning: Region Värmland avser upphandla Tjänster inom fordonsadministration gällande förmånsbilar för anställd personal.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tjänster inom Fordonsadministration
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95058:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster