359859-2016 - ResultatSverige-Partille: Säkerhetstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakning- och Jourtjänster.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 23: Spanings- och säkerhetstjänster, med undantag av säkerhetstransporter
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Partille.
Nuts-kod SE232 Västra Götalands län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Bevakning- och Jourtjänster för Partillebo AB.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.