35986-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Soptunnor – Kärlskåp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärlskåp
BeskrivningKärlskåpen ska levereras till Roslagsvattens Loop-station i Österåker Vaxholm och Ekerö. Beställning sker vid behov och kan vara allt ifrån 1 till 10 stycken kärlskåp per beställning. Leverans ska ske inom 10 arbetsdagar (helgfria vardagar). Leverantören ansvarar för all utrustning som krävs för avlämning. Beställaren tillhandahåller inget hjälpmedel för lossning/avlastning.
Intern identifierare669972
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKärlskåp