Huvudsaklig CPV-kod 51220000 Installation av kontrollutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar byte av kontrollutrustning på H3 Gamletull
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 51110000 Installation av elektrisk utrustning, 51112200 Installation av elkontrollutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Byte av kontrollutrustning - H3 Gamletull