359944-2017 - ÄndringSverige-Södertälje: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2015-1110A-E02 Kommunalteknik inklusive sanering för Igelsta Strand Södertälje kommun.
Referensnummer: TI 2015-1110A-E02
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden (AB 04) omfattar sanerings-, mark- och anläggningsarbeten.