See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och halkbekämpning m m - Säter
Beskrivning: Snöröjning och halkbekämpning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Snöröjning och halkbekämpning m m - område Säter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Snöröjning och halkbekämpning m m - område Stora Skedvi
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Snöröjning och halkbekämpning m m - område Gustafs
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Snöröjning och halkbekämpning m m - område Silvberg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:4