2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe- och vattenautomater med tillhörande varor och tjänster
Beskrivning: Migrationsverket har behov av att hyra kaffe- och vattenautomater och köpa tillhörande varor och tjänster samt produkter ur övrigt sortiment.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-5526
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del