See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter till Regional utveckling - Dynamiskt inköpssystem (steg 1) Ansökningsinbjudan
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem (steg 1) Ansökningsinbjudan
Intern identifierare: 2025-O002231
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ansökningsinbjudan
Beskrivning: DIS för konsulter till Regional utveckling
Intern identifierare: 1781635-0
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Transport och infrastruktur
Intern identifierare: 1781636-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Hållbar utveckling och folkhälsa
Intern identifierare: 1781637-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Regional fysisk planering
Intern identifierare: 1781638-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Näringsliv och arbetsmarknad
Intern identifierare: 1781639-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Övergripande regional utveckling
Intern identifierare: 1781640-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Dataanalys och visualisering
Intern identifierare: 1849227-6