2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utredning av kränkande särbehandling
Beskrivning: Region Örebro län har behov av senior konsulter med erfarenhet av utredning av diskriminering, utredning av kränkande särbehandling och utredning av trakasserier.
Intern identifierare: 25RS8852
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1841820-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (7)
Beskrivning: Se UHD
Intern identifierare: 1863654-1