360247-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Drift av restaurangverksamhet samt intern catering i Polishuset Umeå
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av restaurangverksamhet samt intern catering i Polishuset Umeå
BeskrivningRamavtalet omfattar restaurangtjänster dvs. frukost, lunch och kiosksortiment till Polisens anställda samt interna besökare på Polishuset i Umeå.
Intern identifierareA336.351/2024
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenTjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift av restaurangverksamhet samt intern catering i Polishuset Umeå