2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftövervakning och reparation av solcellsanläggningar
Beskrivning: Ramavtalet omfattar distansövervakning, felsökning, reparationer samt rådgivning avseende solcellsanläggningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123184:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader