2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Mottagande- och återvändandecenter
Beskrivning: Syftet med denna informationsinhämtning är att se vilka aktörer som finns på marknaden avseende mottagnings- och återvändandecenter för att kunna avgöra hur Migrationsverket i en eventuellt kommande upphandling kan kravställa myndighetens behov.
Intern identifierare: 3.2.7-2025-7482
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70210000 Uthyrning eller leasing av bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning