2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dygnetruntvård för barn och unga med psykosocial problematik i kombination med psykiatrisk och/eller neuropsykiatrisk problematik
Beskrivning: Behandling av unga med psykosocial problematik i kombination med psykiatrisk och/eller neuropsykiatrisk problematik, 14-20 år.
Intern identifierare: SOF 2024/790
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Barn- och ungdomsinsatser, dygnetruntvård. Delområde A3 Behandling av unga med psykosocial problematik i kombination med psykiatrisk och/eller neuropsykiatrisk problematik, 14-20 år.
Intern identifierare: Dygnetruntvård för barn och unga med psykosocial problematik i kombination med psykiatrisk och/eller neuropsykiatrisk problematik