See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare för etablering av Campus Gustavsberg
Beskrivning: Uppdraget avser en projketledare för Campus Gustavsberg. Vuxenutbildning- och arbetlivskontoret har behov av en projektledare som kan leda etablering, möblering och uppstart av ett nytt campus för vuxenutbildning.
Intern identifierare: 2026GVAN/0050
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektledare för etablering av Campus Gustavsberg