Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45233141 Väghållning, 90630000 Isröjning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)
Land: Sverige
Värde