Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Leveransplats
Postadress: Box 12312
Ort: Stockholm
Postnummer: 102 28
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)